Ексклюзивні окуляри

Эксклюзивные очки

Оправи кольору золота, срібла


Оправи із золота та срібла «люкс»
Оправи класу "люкс".

Золоті оправи Оправа із чистого золота не повинна містити у відсутності іншого металу. Зміст оправі зазвичай оцінюється в каратах, причому 100% вміст золота відповідає 24К. Так як чисте золото є дуже м'яким, оправи без додавання інших металів не виробляються. Така оправа міцніша, ніж абсолютно золота, вона тривалий час зберігає свою форму і зовнішній вигляд, не зазнає корозії.


Оправи кольору золота та срібла taoptics
Металеві оправи кольору золота, срібла
Ексклюзивні окуляри,  золоті оправи задовольняють вимогам найвибагливіших покупців: класичний дизайн, бездоганне виконання, найвища якість. Виготовлені із золота 18 карат, ці оправи підкреслять ваш статус, змінять зовнішність і принесуть радість володінню брендом класу «люкс».


Оправа для окулярів кольору срібла
Оправа кольору срібла

Жіночі оправи кольору срібла
Оправа кольору срібла

Жіночі оправи кольору срібла
Жіночі оправи кольору срібла "дужки колір слонова кістка"

Оправа для окулярів срібла Chrome Hearts
Chrome Hearts оправа кольору срібла

Ексклюзивні окуляри Maybach
Оправи класу "люкс". Maybach

Оправи класу "люкс" Cartier

Оправи для окулярів Cartier
Оправи класу "люкс". Cartier дужки дерев'яні

Оправи для окулярів Mont blanc

Оправи для окулярів Mont blanc
Mont blanc

Нюанси виробництва

Безперечною перевагою окулярів із золота та срібла є велика частка ручної праці, що застосовується при їх виробництві. Шляхетні метали вимагають відповідних себе відносин, тому кожна деталь для майбутніх елітних аксесуарів обробляється вручну (у шліфуванні, гравіювання і полірування).

Також це стосується і декоративного оздоблення. Інкрустація, нанесення друку, логотипів та інших малюнків виконуються високопрофесійними фахівцями з мінімальним використанням складного обладнання.

При такому способі виробництва кожен зразок окулярів із золота та срібла стає справжнім витвором мистецтва, власником якого відразу ж зарахує його володаря до вищого класу.

 


Сонцезахисні окуляри Ferrari

Сонцезахисні окуляри Ferrari
Ferrari

Елегантність ліній моделі Ferrari 275 GTS випуску 1964 року легко впізнається в однойменній моделі сонцезахисних окулярів. Оправа виготовлена зі срібла, наконечники гнучких дужок оздоблені дірчастою шкірою телячої червоного кольору. Дзеркальні сріблясті лінзи Zeiss прикрашені металевим логотипом Гареного жеребця. Унікальний аксесуар ручної роботи виготовлений у США та постачається у футлярі з натуральної шкіри.


сонцезахисні окуляри від сонця Ferrari зі срібла
сонцезахисні окуляри Ferrari